Liderler, İşinin Liderleri Zirvesi’nde buluştu

Türk Telekom Grubu, iş dünyasının önemli şirketlerini, 1 Aralık’ta, Ankara’da gerçekleştirdiği ‘İşinin Liderleri Zirvesi’ ile bir araya getirdi. Zirve kapsamında düzenlenen ve gazeteci Rauf Ateş’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen ‘Dönüşüm Zamanı’ adlı panelin konuşmacılarından biri de Makro Market Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Songör oldu.

 

Türkiye’nin iletişim teknolojileri lideri Türk Telekom Grubu, ülkenin teknoloji ile kalkınmasında önemli rol oynayan ve global rekabette ülkemizi başarıyla temsil eden şirketleri, Ankara’da düzenlenen ‘İşinin Liderleri Zirvesi’nde bir araya getirdi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, “Kurumsal alanda mobilden sese, internetten veri merkezi hizmetlerine kadar şirketlerin tüm iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını tek noktadan karşılıyoruz. Şirketler, Türk Telekom altyapısı üzerinde geleceğe hazırlanıyor. 4.5G ile başlayacak yeni dönemde de şirketlere büyük fırsatlar sunacağız. Teknolojiyle güçlenen yeni nesil şirketlerin Türkiye’yi geleceğe taşıyacağına inanıyoruz” dedi.

Zirvede, gazeteci Rauf Ateş’in moderatörlüğünde ‘Dönüşüm Zamanı’ başlıklı bir panel gerçekleşti. Panelde, Makro Market Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Songör de, Makro’yu başarıya taşırken edindikleri deneyimleri katılımcılara aktardı.