8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Makro, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü

“Şiddet son bulsun” diyerek kutladı

 

Makro Market, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü pek çok farklı etkinlik ve aktiviteyle kutladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Makro’nun kadın müşterilerini ve çalışanlarını unutmayan Makro Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör, kadına şiddetin son bulduğu bir dünya diledi. 

 

 

Gıda perakende sektörünün ulusal devlerinden Makro Market, 25 yıldır müşterilerine en kaliteli ürünleri sunarak hizmet vermeyi sürdürüyor. Çeyrek asırdır müşterilerini sevindiren kampanyalar düzenleyen ve özel günlerinde yanlarında olan Makro Market, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de çeşitli etkinlikler ve kampanyalar düzenledi.

Makro Market Genel Müdürlük’te, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yapılan kutlamada Makro’nun kadın çalışanlarıyla bir araya gelen Makro Grup Şirketler Başkanı Şeref Songör, kadına şiddetin son bulduğu bir dünya dilediğini ifade ederek halk ozanı Neşet Ertaş’ın çok anlamlı ve meşhur olan “Kadın insandır, biz erkekler ise insan oğluyuz” sözünü hatırlattı. Genel Müdürlük’te kesilen pastanın ardından Şeref Songör, tüm kadın çalışanlara karanfil dağıttı.

 

Kadınlar Günü’nde, kadınlara özel kampanyalar

Makro Market kadın müşterileri için Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyalar da düzenledi. Tüm Makro mağazalarında ev tekstili ve züccaciye ürünlerinde yüzde 50, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde de yine yüzde 50’ye varan indirimler yapıldı. Makro mağazalarındaki giyim ve ayakkabı reyonlarında ise, 1 Alana 1 Bedava kampanyası düzenlendi. Bunların yanı sıra, tüm Makro mağazalarında kadın müşterilere karanfil dağıtıldı.