Makro Market "Anadolu'nun 'nun Birincisi"

Capital ve Ekonomist dergilerinin düzenlediği Anadolu Markaları Yarışması’nın sonuçları belli oldu. 31 Ekim 2016 da İstanbul SwissOtel The Bosphorus’ta düzenlenen ödül gecesinde Makro Market A.Ş., Ticaret kategorisinde “Anadolu’nun Birincisi” ödülüne layık görüldü. Ödülü, Makro Market adına Satınalma ve Pazarlama Direktörü İdris Songör aldı.

 

 

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Anadolu Markaları Yarışması’nın dereceye girenleri belli oldu. İstanbul SwissOtel The Bosphorus’ta düzenlenen ödül törenine iş dünyasından çok sayıda davetli ile firma temsilcileri katıldı. Yarışmada bu yıl, dijital dönüşüm başlıkları altında toplam 5 kategoride değerlendirmeye alınan 19 firma ödül kazandı. Gecede Makro Market A.Ş., Ticaret kategorisinde Anadolu’nun Birincisi ödülünü kazandı.

 

“Anadolu Markaları” ödül töreninde Makro adına “Anadolu’nun Birincisi” ödülünü alan Makro Market Satınalma ve Pazarlama Direktörü İdris Songör konuşmasına, Capital ve Ekonomist dergilerine böyle bir yarışma ve ödül töreni düzenledikleri için teşekkür ederek başladı. Makro Market’in 25 yıllık gelişimiyle ilgili kısaca bilgi veren İdris Songör, “Geleneklerimizden gelen misafirperverliğimizin simgesi haline gelmiş olan samimiyetimiz ve güler yüzümüzle 25 yıldır müşterilerimizi karşılıyor ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşamlarını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün 250’nin üzerinde mağazamızla, Türkiye’nin en büyük %100 yerli sermayeli gıda perakende zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Elbette bu başarı hikayesinde, bugün bulunduğumuz noktaya, halkımızın teveccühüyle geldik. Bizler de Makro Ailesi olarak onlara layık olmak ve en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.